Judas Priest a Megadeth v Plzni

Judas Priest a Megadeth v Plzni

Adresa:

Plzeň, Štefánikovo náměstí 1

Termín: 12.6.2018 v 19:00 hod. (úterý)
Vstupné:

1290 - 1790,-

12červen úterý 19:00

Žánr: koncertykoncert metal heavy metal hard rock

Umělci: Judas PriestMegadeth


Judas priest se v rámci svého aktuálního turné vrátí ještě jednou do České republiky, společně s megadeth se představí 12. června 2018 v plzeňské  Home Monitoring Areně.

Judas Priest: Existuje jen několik heavy metalových kapel, kterým se podařilo dosáhnout toho, čeho judas priest během své téměř 40 leté kariéry. A i přes svou popularitu a vliv, které jsou na historickém maximu (jak o tom svědčí ocenění grammy z roku 2010 v kategorii „best metal performance"), Judas Priest znovu berou útokem tuto planetu na svém světovém turné. Fanoušci budou mít šanci vidět a slyšet kapelu, která definovala podobu heavy metalu tak, jak jej známe dnes.  

Megadeth: Během posledních dvou dekád si megadeth vydobyli nepřehlédnutelné místo na metalové scéně, jejíž odnož, thrash metal, v podstatě definovali.

Judas Priest, pocházejí z anglického Birminghamu, kde se dali dohromady v roce 1970. Ovšem až v roce 1974 přišel do kapely zpěv ák Rob Halford a nahradil Alana Atkinse. Ozdobeni kůží a řetězy se do povědomí fanoušků dostali již...

O akci jsme již napsali...

Doporučujeme Hudební kluby - Plzeň Akce v obci Plzeň
  • Divadlo Alfa

    V okolí doporučujeme

    Divadlo Alfa
    Plzeň, Rokycanská 7

    Profesionální divadlo zaměřené na mladé publikum. Divadlo ALFA - Divadlo... zobrazit více


Podobné akce

Ubytování v okolí akce Judas Priest a Megadeth...

Hotel Morrison Plzeň (640 metrů)

Hotel Bayer Plzeň (645 metrů)