Zábavný víkend s pečením vánočního cukroví

Zábavný víkend s pečením vánočního cukroví

Adresa:

Kašperské Hory, Náměstí 7

Termín: 15.12.2017 17.12.2017

15pro - 17pro celý den

Žánr: ostatní akcezdarma


Vánoce bez cukroví si jen těžko umíme představit.  Ale opravdu se vám chce samotné stát v kuchyni a piplat se s cukrovím? Když navíc stačí chvilka nepozornosti a celá práce může přijít vniveč? Vydejte se 15. až 17. prosince 2017 na prodloužený víkend do Nebespánu v Kašperských Horách a napečte si luxusní cukroví pod vedením cukrářky Jany!

Nebudete v tom sama (v partě a s dobrým drinkem vám to uteče jako voda), a hlavně – výsledek je zaručený! Domů si odvezete krabici výborného vánočního cukroví. Budete péct nejen tradiční kousky, ale naučíte se i nové, moderní recepty. V pátek a sobotu na vás čekají dva cca 3 hodinové pečící bloky – veškeré suroviny a vybavení na pečení, nealkoholické kávové nápoje a voda v době pečení jsou zdarma. Využívat můžete i veškeré zázemí Nebespánu, včetně tělocvičny. Každá účastnice kurzu navíc obdrží milý vánoční dárek!

Ve zbývajícím čase doporučujeme například výlet do bavorského městečka Zwiesel, kde můžete nakoupit krásné a originální vánoční dárky, a to především v místní světoznámé sklárně Schott, na adventních trzích nebo v některém z obchodů či obchůdků.

 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zábavný víkend s...

Hotel Kašperk Kašperské Hory (82 metrů)

Parkhotel TOSCH Kašperské Hory (137 metrů)