BigTrip -  nejdelší cesta kolem světa osobním autem

BigTrip - nejdelší cesta kolem světa osobním autem

Adresa:

Plzeň, Presslova 14

Termín: 25.10.2017
Vstupné:

130,-

25říjen středa 19:00

Žánr: ostatní akce


Ladislav Bezděk a Kateřina Dvořáková dokázali jako první na světě objet osobním autem celý svět s trasou vedoucí přes všechny obydlené kontinenty. Nepovažují se za odvážné, cestovatele a už vůbec ne dobrodruhy. Rádi o sobě prohlašují, že jsou jen dva normálně nenormální, kteří se řídí vlastním pravidlem a to, že "život se má užít, ne přežít"!

Shodně přiznávají, že netušili co je čeká a že většinu věcí zkrátka nedomysleli. Rozhodně nelitují, stále cestují a rádi by podnikli další cestu kolem světa. Protože cesta kolem světa dokonale prověřila jejich vztah, rozhodli se v srpnu 2017 vše zpečetit sňatkem a tak od té chvíle budou na dveřích vozit nejen shodné krevní skupiny, ale také příjmení.

Čeká Vás šílené vyprávění o jedinečné cestě kolem světa. O tom, že lze moderní škodovkou přejet nejen Afriku, ale objet celý svět. Dozvíte se jestli je horší řešit v Africe rozbité přední okno a nebo vykládku z kontejneru v Argentině. Jak přežili útok divoké pumy, byli zatčeni v USA, překonali Západní poušť v Austrálii a nebo se ztratili v mongolské Gobi. Aby se nakonec vrátili do ČR s několika měsíci propadlou technickou.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce BigTrip - nejdelší...

Hotel Bayer Plzeň (724 metrů)

Hotel Morrison Plzeň (769 metrů)