Alexander Rybak & Janáček Philharmonic Orchestra

Alexander Rybak & Janáček Philharmonic Orchestra

Adresa:

Plzeň, Kopeckého sady 13

Termín: 5.10.2017
Vstupné:

od 890 Kč

5říjen čtvrtek 19:00

Žánr: koncertyfolkpopklasická

Umělci: Alexander Rybak


Alexander Rybak je norský písničkář, houslista a skladatel běloruského původu. Málo známý v zemích českých, leč v zahraničí platí za hvězdu první velikosti. Jeho hit Fairytale bezkonkurenčně nejvyšším počtem hlasů napříč ročníky vyhrál v roce 2009 moskevskou Eurovizi.

Jako jednomu z mála účastníků této soutěže se tak podařilo globálně se proslavit. Zaslouženě, neboť Alexanderova profesní dráha od té doby stoupá. Pravidelně vydává úspěšné nahrávky, spolupracuje se špičkovými hudebníky a vystupujeme po celém světě.

Ke svému novému projektu Alexander Rybak & Janáček Philharmonic Orchestra si vybral český produkční tým a hlavně vysoce ceněné hudební těleso jakým je Janáčkova filharmonie Ostrava. Rybak je vystudovaným klasickým umělcem, těšít se tak můžeme na fúze jeho skladeb kombinující severskou a východní melodiku se symfonickým orchestrem, zpěvem a houslovou virtuozitou.

Česku se jeho show předvede pouze na dvou koncertech, 4. října v ostravském Gongu a o den později v plzeňské Měštanské besedě. Produkce slibuje vrcholný koncertní zážitek opřený nejen o kvalitu účinkujících, ale i nadstandartní zvukovou a světelnou show. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Plzeň Akce v obci Plzeň

Podobné akce

25srpen sobota 12:00

Kryštof Kemp 2018

, Pod Vinicemi 928/6 Koncert

29listopad čtvrtek 20:00

12říjen pátek 19:30

Ubytování v okolí akce Alexander Rybak &...

Enjoy Inn Hotel Plzeň (234 metrů)

Hotel Continental Plzeň (265 metrů)