Strictly Lady´s day s Agu 27.11 - workshopy, kurz líčení, bazar

Strictly Lady´s day s Agu 27.11 - workshopy, kurz líčení, bazar

Adresa:

Plzeň, Zahradní 173

Termín: 27.11.2016

27listopad neděle 13:00

Žánr: ostatní akceworkshopkurz taneczdarmataneční


Den plný tance a hýčkání (určeno pro všechny taneční úrovně) - lady salsa, sexy dance, taneční technika, bazárek oblečení a kurz večerního líčení Zveme všechny dámy na workshopy a kurz líčení s charismatickou pražskou lektorkou Agnieszkou Przyhodou v neděli 27.11.

Program 13 - 14h - lady salsa (svůdná sestavička na salsa hudbu plná elegance, ladnosti, zaměřeno jak být krásná při salse, práce rukou,..) 14.10-15.10 - sexy dance (sestava plná sexy pohybů, určeno pro všechny, které se nebojí najít v sobě opravdovou ženu) 15.20 - 16.20 - taneční technika - otočky, elegantní ruce, jak správně tančit v podpadcích 16.20-17h - bazárek oblečení (prohlédněte šatník a vemte s sebou, co již nenosíte, třeba uděláte radost někomu dalšímu) 17-18h - kurz večerního líčení - jak se správně nalíčit na taneční večer, bonus pro všechny účastnice workshopů.

Agu je profesionální vizážistka, která spolupracuje s předními českými i zahraničními fotografy. Nechte si od ní poradit, jak se správně nalíčit. Vemte prosím s sebou vaše líčidla. Děkujeme. Kde: taneční sál indické restaurace Masala Ghar, náměstí Republiky 21 Lektorka: Agnieszka Przyhoda (Polsko/Praha) Cena: 1 workshop - 150,-Kč 2 workshopy - 250,-Kč 3 workshopy - 350,-Kč kurz líčení pro účastnice workshopů zdarma, jinak 50,-/osobu Přihlášky na mail: jana.kucerova@tanecvplzni.cz Platba-na místě.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Plzeň Akce v obci Plzeň
  • Divadlo Alfa

    V okolí doporučujeme

    Divadlo Alfa
    Plzeň, Rokycanská 7

    Profesionální divadlo zaměřené na mladé publikum. Divadlo ALFA - Divadlo... zobrazit více


Podobné akce

Ubytování v okolí akce Strictly Lady´s day s...

Hotel Hazuka Plzeň (977 metrů)

Penzion U Gigantu Plzeň - Doudlevce (1 103 metrů)