Timba, men a lady styling v kubánské salse od 28.11

Timba, men a lady styling v kubánské salse od 28.11

Adresa:

Plzeň, Zahradní 173

Termín: 28.11.2016

28listopad pondělí 19:00

Žánr: ostatní akcekurz tanectaneční


Kurz zaměřený na styling v kubánské salse Otevíráme pro vás kurz timby a stylingu v kubánské salse. Během 10 hodin se naučíte krokové variance a styling (salsa, rumba, afro, son), které budete schopni využít při svém tanečním projevu. Zaměříme se izolace těla, muzikalitu a akcenty v hudbě. Určeno pro středně pokročilé salseros, jak pánové, tak dámy.

Není nutno se hlásit v páru, jedná se o sólové prvky. Lektor: Martin Zatřepálek Kdy: pondělí od 28.11 - 13.2.2017 od 19-20h (10x 60 minut), netančíme 19.12 a 26.12 Cena: 1000,-/osobu Kde: taneční sál indické restaurace Masala Ghar, náměstí Republiky 21, Plzeň Přihlášky nutno mailem: jana.kucerova@tanecvplzni.cz O lektorovi: Martin Zatřepálek - Kubánskému tanci casino (salsa cubana) se začal věnovat od roku 2012 pod vedením Rubéna Peguera (Dominikánská rep.).

Svým přístupem v něm probudil silný zájem o afrokubánskou kulturu. Ta ho nakonec zavedla několikrát až do samé kolébky Salsy na Kubu, kde strávil mnoho času soukromými hodinami. V nynější době čerpá od svých tanečních vzorů jako jsou Maykel Fonts, Alberto Valdez, Yanek Revilla, Mario Charon Alvarez, Yoandy Villaurrutia nebo Leon Bembo. V roce 2015 vyhrál Jack and Jill v salse pořádaný v Plzni.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Plzeň Akce v obci Plzeň
  • Divadlo Alfa

    V okolí doporučujeme

    Divadlo Alfa
    Plzeň, Rokycanská 7

    Profesionální divadlo zaměřené na mladé publikum. Divadlo ALFA - Divadlo... zobrazit více


Podobné akce

Ubytování v okolí akce Timba, men a lady...

Hotel Hazuka Plzeň (977 metrů)

Penzion U Gigantu Plzeň - Doudlevce (1 103 metrů)