Plzeň, Na Roudné 17

21.10.2016

200

Další vstupenky na Rock/Pop

Plzeňské Bigbíty

Místo konání: Saloon Roudná, Na Roudné 17, Plzeň Účinkující: George & Beatovens + Karel Kahovec (Praha), Society + Miroslav Hajšman (Plzeň), Starý psi (Plzeň), Pavel Půta a Andy Seidl (Praha) Vstupné: 200,- Kč / spoluhráči Huberta Täubera po předchozí domluvě vstup zdarma Milovníci bigbítu, srdečně vás zveme na první ročník hudebního festivalu s názvem „Plzeňské BIGBÍTY“, který hodláme věnovat postavám bigbítu spjatých s plzeňským krajem.

První, na koho s úctou vzpomínáme, je ikona hudební scény západočeské metropole pan „bubeník“ HUBERT TÄUBER. Čest jeho památce vzdají a zahrají spoluhráči, které doprovázel v období od šedesátých do osmdesátých let. Můžete se těšit na pražské matadory GEORGE & BEATOVENS se zpěvákem Karlem Kahovcem, Pavla Půtu a Andyho Seidla.

Velkým překvapením pro vás bude znovuoživení plzeňského seskupení z přelomu 60. a 70. let SOCIETY se zpěvákem Mírou Hajšmanem a bubeníkem Martinem Täuberem. Aby toho pro vás a hlavně pro Bertu v hudebním nebi nebylo málo, zahrají „poctivej“ bigbít nejpovolanější z Plzně STARÝ PSI v čele s Vildou Buzinkayem a Standou Marhounem.

Akce se koná dne 21.10.2016 v příjemném prostředí sálu SALOON Roudná, Na Roudné 17, Plzeň. Facebook @PLZENSKEBIGBITY. Budeme se na vás těšit.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Plzeňské Bigbíty

Hotel Roudná   Plzeň

Hotel Continental   Plzeň

Hudební kluby - Plzeň Akce v obci Plzeň

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.