Drum Session w/ Phentix [AT], A-Cray [CZ]

Drum Session w/ Phentix [AT], A-Cray [CZ]

Adresa:

Plzeň, Zahradní 173

Termín: 28.10.2016

28říjen pátek 21:00

Žánr: koncertyelektrodrum and bass


Po velmi vydařeném open airu DRUM SESSION Summer, který překročil magické číslo návštěvnosti 1 000 lidí, se vracíme zpět do klubových prostor. Tentokráte však na úplně nové místo pro tento projekt!

Zveme Vás na drum and bassový svátek pro Plzeň, tentokráte v nekuřáckých prostorech Café Papírna a s borci jako jsou rakouský střelec PHENTIX a český zabiják A-CRAY!!! ★ Massive sound ★ 3D Projections by Trippl-Krippl VJs

★ Great light scene ★ Awesome place in Papírna Plzeň ★ And the best of Drum and Bass!!! ★★★ Phentix ★★★ (AT) Critical Music / Cyberfunk Raffael " Phentix " Pirngruber narozen a vychován rakouském Linzu a Gmundenu, který se k muzice dostal již velmi brzy. Naučil se hrát na kytaru a bicí jako malý chlapec a v roce 2007 přesedlal na elektronickou muziku, a to hlavně na Drum & Bass. V roce 2010 založil spolu s přáteli vlastní crew "Soundkistn Crew", později se připojil ještě do crew s názvem "VorteilsPack".

A co si zahrál po boku jmen jako Nymfo, Phace, Xtrah, Misanthrop, Kasra, Mefjus atd, je Phentix velmi oceňovaný rakouský producent. Po releasech na labelech jako Disturbed, Citrus, IN:DEEP, jeho track "Hoax", který vyšel na Matriarch EP na Xtrahovo labelu Cyberfunk, odpálil jeho jméno do výšin, kde ho nyní uznávají ti nejlepší producenti drum and bassu.

Jeho kolaborace se Signalem s názvem "Onset" vznesla jeho jménu ještě větší respekt na drum and bassové scéně. Mixsation Interview (angličtina): http://www.pulsationrecordings.com/#!blank-2/xp2nv

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Plzeň Akce v obci Plzeň
  • Divadlo Alfa

    V okolí doporučujeme

    Divadlo Alfa
    Plzeň, Rokycanská 7

    Profesionální divadlo zaměřené na mladé publikum. Divadlo ALFA - Divadlo... zobrazit více


Podobné akce

Ubytování v okolí akce Drum Session w/ Phentix...

Hotel Hazuka Plzeň (977 metrů)

Penzion U Gigantu Plzeň - Doudlevce (1 103 metrů)