Nýřanské železniční září

Vyražte s naším historickým vlakem o víkendu 17. a 18. září z Plzně na Nýřansko, kde proběhne akce Nýřanské železniční září spojená s bohatým doprovodným programem u příležitosti 1. výročí od otevření muzeální dráhy k podniku DIOSS Nýřany a.s. Zároveň k shlédnutí zvou výstavy lokomotiv, modelových kolejišť, hasičské a záchranářské techniky, pořádané v prostoru nádraží V obcích ležících kolem této lokální trati do Heřmanovy Huti budou připraveny doprovodné programy.

Vlak z Plzně Gottwaldova nádraží (Hlavní), který míří na výše vypsanou akci, vyráží v sobotu v 8:20 a v neděli v 10:20. Nastoupit lze i v dalších stanicích na trase. Zastávku Plzeň-Skvrňany vlak projíždí.

Akce je určena všem věkovým kategoriím, zájemcům o železnici, a těm, kteří chtějí v rámci jednoho dne zažít svezení historickým parním i motorovým vlakem, poznat kus historie slavného hornického regionu, sledovat provoz na modelových kolejištích, prohlédnout si různé lokomotivy ve velikosti 1:1, hasičskou a zachránářskou techniku nebo zavítat, opět pomocí vlaku, do obcí na heřmanské lokálce a nechat se oslovit jejich vlastním programem.
Všechny srdečně zveme!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Nýřanské železniční září

Hotel Roudná   Plzeň

Hotel Continental   Plzeň

Kulturní centra - Plzeň Akce v obci Plzeň

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.