Přijďte si změřit BMI s Plus pro Vás

Přijďte si změřit BMI s Plus pro Vás

Adresa:

Plzeň, Sady 5. května 60

Termín: 20.8.2016

20srpen sobota 14:00

Žánr: sport


Lidé v Plzni dostanou v sobotu 20. srpna od 14:00 jedinečnou příležitost nechat si změřit svůj index tělesné hmotnosti (Body Mass Index, zkráceně BMI). Stačí navštívit stánek Plus pro Vás od Nestlé na akci RunTour, která bude probíhat od rána na Mlýnské strouze.

Návštěvníky akce čeká u stánku programu Plus pro Vás od Nestlé ochotný tým, který bude speciálním přístrojem měřit BMI a také radit, jak na vyvážený životní styl. Každý tak snadno zjistí nejen svoji hodnotu BMI, ale odnese si i doporučení k vhodné životosprávě. Speciální akce jsou připraveny i pro běžce, nejmenší účastníci si pak mohou užít výtvarné aktivity.

„Máme radost ze vzrůstajícího zájmu lidí o sport i o zdravý jídelníček. Vyvážený životní styl prosazuje Nestlé dlouhodobě, proto nás těší, že jsme výživovým partnerem běžeckého seriálu Česká pojišťovna RunTour 2016. Navíc nás letos spojuje i téma podpory lidí se zrakovým postižením. Na RunTour si mohou zaběhnout závod s vodičem a nově jsou pro ně přístupné i stránky Plusprovas.cz,“ komentuje partnerství Zuzana Travencová, manažerka projektu Plus pro Vás od Nestlé.

Program Plus pro Vás nabízí návštěvníkům stránek Plusprovas.cz užitečné tipy z oblasti sportu, relaxace a trendů ve výživě. Čtenáři zde najdou také cenné rady odborníků, například psycholožky Denisy Maderové nebo nutričního specialisty Pavla Suchánka.

Přijďte si BMI změřit i vy, budeme se na vás těšit u stánku Plus pro Vás od Nestlé! 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Plzeň Akce v obci Plzeň
  • Divadlo Alfa

    V okolí doporučujeme

    Divadlo Alfa
    Plzeň, Rokycanská 7

    Profesionální divadlo zaměřené na mladé publikum. Divadlo ALFA - Divadlo... zobrazit více


Ubytování v okolí akce Přijďte si změřit...

Hotel Restaurace Wellness Gondola Plzeň (112 metrů)

Hotel ROUS Plzeň (207 metrů)