Afrika Naživo

Plzeň, Zahradní 173

25.6.2016

zdarma

Další vstupenky

Afrika Naživo

Afrika Naživo je akce konaná jak pro děti tak pro dospělé formou worshopů. Můžete se těšit na zahraniční lektory. Jedinečný celodenní program v objektu Papírna Slovany. Pořádáme v Plzni multikulturní a hudební vzdělávací aktivity pro děti a mládež základních škol (ve věku 6-15 let), jako doprovodný program festivalu AFRIKA NAŽIVO.

Jak už název napovídá, půjde o velice atraktivní náplň času. V den festivalu jsme pro děti a mládež připravili rukodělné a hudební dílny a workshopy a pro pedagogy naučnou přednášku o Česko-Ghanských hudebních vztazích. Všechny aktivity našeho festivalu jsou vedeny africkými lektory (překlad do češtiny zajištěn).

Tento rok v rámci festivalu pořádáme sbírku hudebních nástrojů (jako jsou například kytary, saxofony, trumpety, klávesy, aj.), které pošleme znevýhodněným dětem v Ghaně. Sbírkou se připojujeme k aktivitě Ghanského konzula, který na své náklady zajišťuje přepravu hudebních nástrojů do Ghany a zaštiťuje jejich správné využití na místě.

Jestli máte nějaký hudební nástroj, který nepoužíváte nebo který můžete darovat, přineste jej s sebou, rádi ho přidáme do naší sbírky. Nebo si nástroj můžeme sami přijet vyzvednout.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Afrika Naživo

Hotel Roudná   Plzeň

Hotel Continental   Plzeň

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.