víkend otevřených zahrad

Prostor ,který před vybudováním parku jednou rodinou z obce býval nehezkým prostorem zdejší Obce .Místem jenž pod nánosy odpadků budilo odpor a nikdo jej nenavštěvoval .Po vyklizení tohoto prostoru a šetrném vniknutí do něj mnohaletou a cílenou činností přetvořeno na prostor odpočinku a kulturního vyžití.

V mnohém až pohádkově příjemné s mnoha prvky Land art umění vloženého do prostoru tak ,aby plnilo účel pro, který bylo vytvořeno .Park je tvořen kolem louky podél cesty ,která tvoří kruh tak jako by had požíral svůj ocas.

Tedy procházení po prostoru může být nekonečné . Kdo projde parkem a při prvním pohledu nevstřebá pocity vložené do prostoru ,tak při druhém průchodu parkem jistě objeví co při prvním mu uniklo.

Součástí parku je mnoho děl vložených do prostoru a většinou jsou tyto díla tvořena tak aby zabavila ,ale i potěšila oko i duši jak mladých tak i zralých návštěvníků .Mezigenerační pojetí tohoto prostoru zaručuje příjemnou procházku pro rodiny s dětmi . Park je také přístupný pro vozíčkáře a lidi s pohybovým omezením

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce víkend otevřených zahrad

Hotel Roudná   Plzeň

Hotel Continental   Plzeň

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.