6. Charitativní běh noční Plzní

Adresa:

Plzeň, Borský park

Termín: 10.6.2016

10červen pátek 19:00

Žánr: sportběh


Rozběháme Česko zve všechny příznivce běhu na 6. netradiční proběhnutí noční Plzní! Účelem akce je charitativní podpora Diakonie Západ Výtěžek poputuje na stále se zhoršující podmínky pro tělesné postižené, autisty, lidičky s postižením, kteří jsou denně odkázání na 1 "svozové" auto,které je vozí z domova do denních služeb.

Letos shází půl milionu korun na to, aby si tito lidičky neplatili "svozovné", které by pro mnoho z nich znamenalo nepředstavitelnou částku. Každá koruna půjde na každý další den "svozu" pro lidičky. Dokážeme pomoci vybrat na 20 dní? Pokud se chcete zúčastnit běhu, prosím o vyplnění registrace.

Tu najdete na : http://rozbehamecesko.cz/?p=11135 V rámci charitativního běhu budete moci na místě vyzkoušet, jaké je to být "postiženým" člověkem. V cíli bude možnost podpořit zakoupením vody projekt "voda pomáhá" a nebude chybět ani možnost vyhrát speciální ceny jako je běžecký trénink / fyzioterapie / masáž z projektu FIT Česko Filosofie : Za každý kilometr, který uběhneme, tak každý běžec přispěje 5 korunami.

Vybírání peněz se uskuteční až po doběhu - přeci, každý si to musíme zasloužit! :) Konečná částka bude vybrána po doběhu a předána zástupcům Diakonie Západ a na místě bude rozpečetěna. Trasa je naplánovaná na 5km (mapa bude brzy zveřejněna, cesty vedou nočním Borský parkem – tzn. podpora 25 Kč (samozřejmě i možné více) – a je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro ostřílené běžce!! S sebou vezměte také čelovky.

Výběh 10.6. 2016, v 19:00 v Plzni v "Borském parku" Od 18:45 proběhne běžecká rozcvička pod vedením trenéra a majitele Rozběháme Česko Johny Alaskan Pojďte s námi si užít nezapomenutelnou atmosféru, 2x více radosti a nádherný pocit, zdolání sebe a dobré věci :)

Díky vám jsme dokázali za 5 charitativních běhů vybrat přes 120 976 Kč pro Psí tlapky, Útulek na Valše, sdružení Help Me, Spojence, FN v Plzni a Jitřenku. Děkujeme vám za to ! (y) Budeme se na Vás všechny moc těšit!! Za tým Johny Alaskan - johny@rozbehamecesko.cz / 607 543 187 :) * Běh probíhá na vlastní nebezpečí

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Plzeň Akce v obci Plzeň
  • Divadlo Alfa

    V okolí doporučujeme

    Divadlo Alfa
    Plzeň, Rokycanská 7

    Profesionální divadlo zaměřené na mladé publikum. Divadlo ALFA - Divadlo... zobrazit více


Ubytování v okolí akce 6. Charitativní běh...

GOLDEN FISH HOTEL APARTMENTS Plzeň (325 metrů)

Congress Centre Parkhotel Pilsen Plzeň (403 metrů)