Vůně přírody (Cyklus kurzů s aromaterapií): Láskyplné esence

Cyklus 5ti kurzů vás postupně provede tajemným světem bylinek, květů, dřev, pryskyřic, jejich vůní a blahodárných účinků na tělo, mysl i duši. Podrobně se seznámíte s 45 éterickými oleji a vyrobíte 10 různých přírodních aromaterapeutických výrobků. Vyzkoušíte si práci s esenciálními oleji, naučíte se je kombinovat a získáte zručnost pro vaše každodenní domácí použití. Navíc při absolvování celého cyklu obdržíte certifikát. Přihlásit se můžete na jakékoliv téma.

LÁSKYPLNÉ ESENCE (element oheň)

  • Podrobné seznámení s 9 éterickými oleji vhodných pro letní období (element oheň) a jejich účinky na tělo, mysl i duši
  • Domácí voňavá lékárnička - jak o sebe pečovat na cestách, zkušenosti, tipy a recepty
  • Aromaterapeutické minimum - seznámení se základními principy používání a míchání esenciálních olejů
  • Vlastnoruční výroba produktu – tuhý deodorant a sprchová pěna s originální esencí
  • A další ovonění esencí, sdílení zkušeností a krásy aromaterapie!

Tentokrát se budeme věnovat éterickým olejům, které podporují lásku, sdílení, vztahy v rodině, ale i lásku k sobě. Zaměříme se např. na éterické oleje květové - lípu, růži, ylang-ylang, kořeněné jako hřebíček nebo citrusové - mandarinku. Všechny vůně jsou krásně univerzální a vy je můžete využít během celého roku! Budeme se věnovat tématu přirozeného posílení srdce a zaměříme se i na vhodné posilující dobroty. Tentokrát přidáme také cestovní lékárničku a tipy spojené s opalováním a ošetřením spálenin.

V praktické části si opět vyrobíte 2 produkty - letní deodorant a velejemnou cestovní sprchovou pěnu s vaší originální směsí éterických olejů. Součástí kurzu je také aromaterapeutické minimum, v rámci kterého se seznámíte se základními principy míchání esenciálních olejů. Prostor je pro individuální dotazy. Během kurzu budete moci vyzkoušet další desítky éterických olejů. Z kurzu si odnesete své vlastní originální výrobky a přehledná skripta, která na sebe navazují v rámci celého pětidílného cyklu.

Vstupné: zvýhodněné 1000 Kč* - při přihlášení a platbě do 6.6.2016, poté 1100 Kč*

*V ceně kurzu je zahrnuto lektorné, skripta, praktické pomůcky, 2 vlastnoruční aroma-produkty, drobný voňavý dárek. Přihlášky na kurz.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Vůně přírody (Cyklus kurzů s aromaterapií): Láskyplné esence

Hotel Roudná   Plzeň

Hotel Continental   Plzeň

Kulturní centra - Plzeň Akce v obci Plzeň

Video k akci

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.