Kabelko-manie

Kabelko-manie

Adresa:

Plzeň, Zahradní 173

Termín: 28.5.2016

28květen sobota 20:00

Žánr: ostatní akcetrhyblešákbazar


DARUJ KABELKU Daruješ naději. kup si kabelku pomůžeš. Máš v šatníku pěknou kabelku, kterou jsi ochotná/ný darovat a podpořit tím dobrou věc, jsi na správném místě! V případě, že potřebuješ doplnit módní zásoby, neváhej a přijď si vybrat 28.května do Papírny v Plzni od 16-24hod. Možná se chceš jenom bavit?

Vezmi přátele a užijte si večer plný hudby a zábavy. O projektu: S myšlenkou uspořádat charitativní bazar kabelek přišla paní Iveta Hlobilová ze Znojma a nám se její nápad moc líbil. Tak jsme se rozhodli ..... a Kabelko-mánii zooganizujeme v Plzni. Výtěžek z této akce půjde na podporu Nadace pro transplantace kostní dřeně, která zajišťuje finanční krytí testování nových potenciální dárců kostní dřeně.

Zapojit se můžete do akce různými způsoby. Jedna z možností je najít doma ve skříni zachovalou kabelku, kterou můžete postrádat a rozhodnete se jí věnovat. Takovou kabelku lze nechat na sběrných místech v Plzni nebo poslat poštou na adresu Nadace. To je, ale pouze první krok. 28.Května se bude konat v Café Papírna v Plzni charitatiní bazar, kde si budete moci kabelku pořídit, udělat si radost, pobavit se s přáteli a hlavně uzavřít kruh této akce a dát někomu šanci na život.

V obou případech nám POMÁHÁTE POMÁHAT. DĚKUJEME www.kabelko-manie.cz

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Plzeň Akce v obci Plzeň
  • Divadlo Alfa

    V okolí doporučujeme

    Divadlo Alfa
    Plzeň, Rokycanská 7

    Profesionální divadlo zaměřené na mladé publikum. Divadlo ALFA - Divadlo... zobrazit více


Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kabelko-manie

Hotel Hazuka Plzeň (977 metrů)

Penzion U Gigantu Plzeň - Doudlevce (1 103 metrů)