Do práce na kole v Plzni

Adresa:

Plzeň

Termín: 1.5.2016

Žánr: ostatní akcesoutěžzdraví


Je tisíc důvodů proč jezdit DO PRÁCE NA KOLE! Jaký je ten váš? Zapojte se do soutěže a jezděte CELÝ KVĚTEN DO PRÁCE NA KOLE! Do práce na kole (DPNK) je celostátní soutěží, která v Plzni proběhne V KVĚTNU 2016 již po čtvrté.

Vloni v Plzni soutěžilo 215 účastníků v 66 týmech, letos chceme počet minimálně zvojnásobit! Navíc se letos mohou zapojit i chodci a běžci. PŘIDEJTE SE K NÁM! Vytvořte v práci 2-5 členný tým těch, kteří budou v květnu dojíždět do práce na kole.

ZAREGISTRUJTE SE se na www.dopracenakole.cz do 30. dubna. JEZDĚTE V KVĚTNU DO PRÁCE NA KOLE (nebo choďte, běhejte) a vyhrajte skvělé ceny! Soutěží se v pravidelnosti dojíždění, v počtu najetých kilometrů i v kreativitě.

Další soutěžní kategorie jsou i pro zaměstnavatele. Pravidla najdete na www.dopracenakole.cz. VYHRÁT můžete řadu cen, které se budou postupně objevovat na webu www.dopracenakole.cz. Navíc uděláte něco pro své zdraví i životní prostředí Plzně! Přesvědčte vedení firmy či instituce, kde pracujete, ať se zapojí do kampaně a soutěží v kategorii Cyklozaměstnavatel roku. Vedení může za své zaměstnance zaplatit i startovné a dát tak jasný signál, že mu záleží na zaměstnancích i životním prostředí.

Navíc to může být pro všechny DOBRÁ ZÁBAVA a SKVĚLÝ TEAMBUILDING. Je tisíc důvodů proč jezdit DO PRÁCE NA KOLE! Jaký je ten váš? :-) Přidejte se, těšíme se v Plzni na vás! iniciativa Plzeň na kole a SK ASK ČR Klub cestovatelů Plzeň Akci v Plzni podpořil Nadační fond Zelený poklad.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Plzeň Akce v obci Plzeň
  • Divadlo Alfa

    V okolí doporučujeme

    Divadlo Alfa
    Plzeň, Rokycanská 7

    Profesionální divadlo zaměřené na mladé publikum. Divadlo ALFA - Divadlo... zobrazit více


Podobné akce

2prosinec sobota 16:45

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

, Městská knihovna Klatovy, Balbínova 59 Ostatní

2prosinec sobota 13:30

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

, Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň (bývalý areál učilišť), Karlovarská 1210/99 Ostatní

1led - 31procelý den

Stroj času

, Zahradní 173/2 Ostatní

Ubytování v okolí akce Do práce na kole v Plzni

Best Western Hotel TREND Plzeň (412 metrů)

Hotel Irida Plzeň (727 metrů)