Chotěšovský festival vína 2022

Chotěšovský festival vína 2022

Termín: 7.5.2022
Vstupné:

zdarma

7květen sobota 13:00

Žánr: festivalyvíno folklor festival vína


Fanouškům dobrého vína se v magických prostorách kláštera Chotěšov představí 17 pečlivě vybraných vinařství z Čech a Moravy. Kromě stálic Českých festivalů vína, jakými jsou např. mutěnické Modré vinařství, čejkovické Vinařství Konečný, poddvorovské Vinařství Gertner či mikulovské Vinařství Rauš se svým nepřehlédnutelným someliérem Lukášem Polišenským, se potkáte i se zcela novými vinaři. Celková nabídka bude velice pestrá, od lehkých ročníkových vín, přes perlivá a růžová vína, až po mohutná vína z francouzských sudů či vína vyrobená speciálními technologiemi.

Součástí akce bude také food zóna s rozmanitou nabídkou pokrmů a nápojů a v neposlední řadě bohatý doprovodný program. Vystoupí Cimbálová muzika Kaňúr, funk-pop-ska partička Třískáč z Klatov a nakonec DJ Laaw. Programem vás budou provázet moderátor Luděk Holý a someliér Zdeněk Kintr.

Vstupné na akci činí 100 Kč. Součástí vstupenky je i stylová festivalová sklenice k degustování vína.

Aktuální informace o akci jsou k dispozici na www.festivalyvina.cz nebo na facebooku akce.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Plzeňský kraj Akce v obci Chotěšov

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Chotěšovský festival...

Sweet HomePříchovice (15.1 km)

Sportpenzion PohodaPlzeň (21.4 km)

Relaxklub TřemošnáPlzeň (21.8 km)