Vystoupí: Mutanti Hledaj Východisko / Ventolin DJ set / Katarzia / Načeva a Zdivočelí koně a mnoho dalších. Deset srpnových dnů plných hudby, divadla, silent djs nocí i lokální módy a mezinárodní gastronomie. Pod širým nebem v centru Plzně opět otevřeme kulturní oázu jménem Inspiral Garden.

Jsme současný městský festival v Plzni. Respektujeme prostředí, do něhož přicházíme, a na 10 dní v roce mu přinášíme nový kulturní rozměr. Zajímáme se o progresivní a alternativní hudbu, podporujeme lokální designéry, zprostředkováváme mezinárodní setkávání a bojujeme proti předsudkům například na festivalu národnostních menšin. Máme rádi divadlo v ulicích, storytelling a hry se slovy. Baví nás někdy úplně vypnout při silent DJs. Oživujeme veřejný prostor s respektem k místu i jeho obyvatelům. A vstup máme zdarma.

Pod názvem Mutanti hledaj východisko vystupují dva spolužáci z pražské DAMU, raper a textař Jan Vejražka a Jiří Konvalinka, který má na starost instrumentální složku (známý je též jako hráč na elektrifikované housle...
Ventolin je elektronický projekt Davida Doubka, zakládajícího člena skupiny Kazety. Vznikl v roce 2007 jako boční odpočinkový projekt, velmi záhy se však dostal do povědomí na místní klubové scéně a během následujících let...
Kapela slovenské zpěvačky Katariny Kubošiové.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Plzeň Akce v obci Plzeň

Podobné akce

2čer - 5čercelý den

27květen pátek 15:30

Ubytování v okolí akce Inspiral Garden

Vila VerunkaPlzeň (6.5 km)

Sportpenzion PohodaPlzeň (6.8 km)

Relaxklub TřemošnáPlzeň (7.4 km)

Doporučené akce v Plzni

Akce v Plzni na Jiný den?