Umění být sám sebou

Umění být sám sebou

Adresa:

Plzeň, Purkyňova 12

Termín: 31.8.2021
Vstupné:

100 Kč (studenti a důchodci 80 Kč)

31srpen úterý 18:00

Žánr: ostatní akce


Umění být sám sebou, tedy umění vybudovat svou vlastní identitu a žít podle ní, nemusí být vždy snadné. Jsme pod vlivem mnoha vnějších vlivů a proudů..., jak tedy najít, rozeznat či objevit sebe sama, svou vlastní cestu? Je důležité naše vzdělání? Má smysl mít nějaký ideál v životě, nebo je to jen utopie? Co naše hodnoty a výchova?

Tušíme, že odpovědi a poznání musí přijít zevnitř, z našeho vnitřního života, který dokážeme rozvíjet navzdory módám a trendům vnějšího světa. Člověk je tvor společenský, pomáháme si a sdílíme zkušenosti. Přesto je však cesta každého z nás jedinečná. Co nás na této cestě může vést? Co hledat uvnitř sebe sama? Abychom pak mohli říct: „Toto jsem já a tohle jsou cíle mého života, které chci následovat."

Podobnými úvahami, zkoumáním a skutečným uměním být sám sebou se zabývali mnozí filozofové a mudrci, stejně jako i celé civilizace minulosti. A dnes tomu není jinak. Změnily se kulisy našich životů, naše okolí a naše technické možnosti, ale jsme to stále my a chceme kráčet s vědomím, že víme, kdo jsme a proč a kam směřujeme. Dalo by se říct, že hledáme odpověď na tu nejdůležitější otázku týkající se smyslu našeho života.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Umění být sám sebou

Sportpenzion PohodaPlzeň (6.9 km)

Vila VerunkaPlzeň (7 km)

Relaxklub TřemošnáPlzeň (7.9 km)

Doporučené akce v Plzni

Akce v Plzni na Jiný den?