Prázdninové otevřené dílny

Prázdninové otevřené dílny

Termín: 27.7.2021 (úterý) 31.8.2021

27čvc - 31srp celý den

Žánr: ostatní akcedílny prázdninové dílny historie zámek


Opět jsou tu Prázdninové otevřené dílny. Každé úterý, počínaje 13. červencem, se můžete těšit na workshopy související s našimi aktuálními výstavami i stálou nabídkou programů pro veřejnost. Tentokrát se budou vztahovat k etnografické výstavě DíkůVzdání aneb O kravách a lidech, k haptickému okruhu Dotýkejte se, prosím! a v neposlední řadě k osobě zakladatele našeho muzea a zároveň řídícímu učiteli blovické školy – k panu Františku Raušarovi. Chcete se dozvědět něco o soužití našich předků s domestikovaným skotem? Chcete se podívat, jak „bydlel“ prapředek té dnešní krávy a kolik času s ním lidé běžně trávili? Chcete se dozvědět, jakou nezastupitelnou roli plnili voli, krávy i býci v hospodářství? Chcete si zahrát na detektivy, procvičit si logiku a užít si trochu napětí? Anebo si v rámci speciálního programu procvičit hmat a sluch a zkusit se podle nich orientovat? Pak čekáme právě na Vás!

Dílny jsou otevřené všem, kdo si chtějí hrát, poznávat, dozvědět se něco nového a strávit příjemné chvíle v historickém prostředí zámku Hradiště a nádherného zámeckého parku. Začínáme vždy v 10 a ve 14 hodin.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Další termíny akce

27.7.2021 (úterý) Přidat do kalendáře
3.8.2021 (úterý) Přidat do kalendáře
10.8.2021 (úterý) Přidat do kalendáře
17.8.2021 (úterý) Přidat do kalendáře
24.8.2021 (úterý) Přidat do kalendáře
31.8.2021 (úterý) Přidat do kalendáře

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Prázdninové otevřené...

Hotel PanskĂ˝ dĹŻmLouĹová (442 metrů)

Farma MoulisovĂ˝chKornatice (7.6 km)

Hotel Pod KokšínemSpálenĂ© Poříčí (8.3 km)