ProART: Večerní představení

ProART: Večerní představení

Adresa:

Plzeň, Koperníkova 56

Termín: 8.7.2021
Vstupné:

150Kč - 250Kč

8červenec čtvrtek 20:00

Žánr: divadloProARTdivadlo


Večerní program v rámci ProART festivalu představí multižánrová díla, ve kterých se snoubí vždy několik uměleckých stylů. Hudba, herectví, poezie a tanec. Umělci propojují jednotlivé styly, které vypráví skutečné příběhy a osudy legendárních osobností.

Poslechněte si podcastový rozhovor s ředitelem festivalu Martinem Dvořákem!

8.7. - LUDWIG B. ProART Company (CZ) a Phase Zero Productions (DE) Česko-německý současný taneční projekt věnovaný životu a hudbě Ludwiga van Beethovena 9.7. - MARUŠKA - předpremiéra - open air ProART Company Taneční divadlo s hudbou Gabriely Vermelho pro herečku a tanečnici podle dopisů Marie Kudeříkové, polozapomenuté národní hrdinky a odbojářky, jež by letos oslavila 100. narozeniny. 10.7. - HOLAN_vanutí Rostislav Novák st., Gabriela Vermelho, Martin Dvořák a umělecké dílo Jana Pražana zakomponované do děje celého představení. Poetické obrazy lidského života ve verších Vladimíra Holana. Multižánrový scénický projekt věnovaný významnému českému básníkovi 20. století. Poezie jako hudba, tanec jako poezie, hudba jako tanec. VSTUPNÉ K ZAKOUPENÍ NA MÍSTĚ

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Plzeň Akce v obci Plzeň

Podobné akce

Ubytování v okolí akce ProART: Večerní...

Hotel VictoriaPlzeĹ (195 metrů)

Hotel BayerPlzeĹ (294 metrů)

Penzion Hotel MorrisonPlzeĹ (350 metrů)