Jeden svět Plzeň reaguje na epidemiologicky příznivou situaci a přesouvá se z online světa ven, v duchu letošního festivalového motta „Vypadáváš“ se rozhodl vypadnout z digitálního světa do toho živého. Na projekce tak můžete vyrazit od 24. května až do 4. června. Akce budou probíhat za přísného dodržování veškerých vládních a hygienických nařízení.

„To, v co jsme věřili, se stalo skutečností. Povede se nám uspořádat deset „živých“ projekcí a další doprovodné akce po celé Plzni. Z Jednoho světa se stal první festival, který se z online prostředí podívá opět i do toho fyzického,“ říká hlavní koordinátorka festivalu Adéla Lachoutová. Hlavní slogan letošního Jednoho světa „Vypadáváš“ reflektuje příležitosti a hrozby přesunu našich životů do online prostředí v časech pandemie. Díky offline projekcím naplní také slib, že nebude poskytovat filmy jen pro lidi na internetu, ale také divákům a divačkám, kteří z jakéhokoliv důvodu online nemohou anebo nechtějí být. Festival tím zůstává věrný svému hlavnímu cíli – spojovat lidi prostřednictvím dokumentárních filmů, a to bez ohledu na nepřízeň okolností a dramatické proměny formátu festivalu.

Podrobný bohatý program

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Plzeň Akce v obci Plzeň

Podobné akce

24zář - 29zářcelý den

Finále Plzeň

, Kopeckého sady 13 Film

7prosinec úterý 19:00

Lords of the Sound

, U Borského parku 31 Koncert

Ubytování v okolí akce Jeden svět

Hotel Slovan PlzeĹPlzeĹ (216 metrů)

Apartsee s.r.o.PlzeĹ (279 metrů)

Penzion a Pizzerie AnticaPlzeĹ (299 metrů)