Prožitkový workshop SOUZNĚNÍ aneb zpátky na parket!

Adresa:

Plzeň, Zborovská 52/38

Termín: 23.6.2021 v 17:00 hod. (středa)
Vstupné:

950

23červen středa 17:00

Žánr: ostatní akceworkshop


Prožitkový workshop SOUZNĚNÍ těla a duše ~ smyslů a intuice ~ sebe sama i okolí …práce s hlubokým naladěním, synergickým flow Položili jste si někdy tyto otázky? Proč je pro děti tak snadné zpívat, malovat a tančit a pro nás ne? Jaké prožitky vnímají přírodní kmeny skrze propojení pohybu, rytmu a hlasu?

Čím to, že zvířata se zvednou ve stejný okamžik jako jedno tělo? Srdečně Vás zvu na workshop zaměřený na: práci se svobodným pohybem a tancem, divadelní improvizací a příběhy, hlasovým projevem, rytmikou, dynamikou a…TICHEM …svobodné tělo nefunguje dobře bez svobodné duše, svobodná duše se těžko projevuje v zablokovaném těle… náš hlas se opírá o naši sebejistotu, naše sebejistota se opírá o naše pevná rozhodnutí, naše rozhodnutí vede intuice, naše intuice je projevem společného vědomí. A právě TO budeme hledat :) …umění se zastavit a BÝT…

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Prožitkový workshop...

Wellness penzion U GigantuPlzeĹ (382 metrů)

Penzion U GigantuPlzeĹ (462 metrů)

Hotel Lions PlzeĹPlzeĹ (505 metrů)