Přejít na stránky Ticketpro.cz

Metalfest Open Air 2013

Adresa:

Plzeň

Termín: 31.5.2013 2.6.2013
Vstupné:

1.100 Kč, jednodenní 750 Kč

31květen čtvrtek 01:00

Žánr: metalfestival


METALFEST Open Air 2013

4. ročník mezinárodního metalového festivalu v ČR!

Nová mezinárodní metalová tradice v České Republice se jmenuje METALFEST Open Air a v roce 2013 vstoupí již do své 4. sezóny! Fanoušci si tento festival našli a oblíbili nejen pro jeho skvělou hudební dramaturgii, ale také pro jeho jedinečné přírodní prostředí, ve kterém se koná. Překrásný amfiteátr, kde je z každého místa krásně vidět na pódium, obklopený parkem a loukami, sousedící s plzeňskou ZOO, a to vše jen kousek z centra západočeské metropole PLZNĚ. Co víc si přát, než hezké počasí a pohodu pro správné vychutnání si 3 dnů plných té nejlepší světové metalové muziky!

METALFEST Open Air 2013 se uskuteční ve dnech 31. 5. - 2. 6. 2013 - Amfiteátr Lochotín v PLZNI!

Budou to opět 3 super dny nabité tvrdou muzikou!

První potvrzené kapely:

KING DIAMOND v kompletní pódiové produkci a ve své exklusivní show pro ČR v roce 2013! AIRBOURNE, SATYRICON, SONATA ARCTICA, U.D.O., KORPIKLAANI, KATAKLYSM, KATATONIA, PINK CREAM 69, FREEDOM CALL, MERCENARY, MILKING THE GOATMACHINE, BLOODBOUND, EX DEO, VARG, ENFORCER, ACCUSER, HUNTRESS, Salamandra, Eagleheart, Power 5...a postupně budou přibývat další.

Stejně jako v minulých letech bude možnost stanovat ZDARMA na označených loukách okolo amfiteátru, budou vyjednány slevy ve vybraných hotelech v PLZNI, dostanete slevu na vstupném do Pivivarského Muzea a na exkurzi do Plzeňského Prazdroje a bude na vás čekat spoustu dalších vychytávek.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Plzeň Akce v obci Plzeň

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Metalfest Open Air 2013

Sportpenzion PohodaPlzeň (7.2 km)

Vila VerunkaPlzeň (7.4 km)

Relaxklub TřemošnáPlzeň (8.2 km)

Doporučené akce v Plzni

Akce v Plzni na Jiný den?