Festival o životě s odlišností

Festival Můj život s…, který už podeváté propojuje sociální témata a kulturu, se letos zaměřuje na téma online. Pod názvem Můj život online ho měla v pondělí 12. 10. slavnostně zahájit vernisáž výstavy pohyblivých plakátů Samuila Trenova, studenta Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara ZČU. Vernisáž ve foyer Moving Station se z důvodu současných protiepidemických opatření ruší a výstava zde bude pouze instalována.

Následná odborná debata na téma „závislost na mobilním telefonu“ se uskuteční bez diváků a její záznam bude zveřejněn na internetu. Norské divadelní představení Cult of Busy, které se mělo konat 13. 10., bylo zrušeno z norské strany a filmy, které se měly promítat ve Filmovém klubu v Kině Beseda 20. 10., se organizátorům podařilo přesunout na 8. 12. Další část programu, série workshopů pro školy, by se měla uskutečnit v původním termínu, stejně jako Čítání lidu 3. 11.

Změny programu a další informace zde

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Plzeň Akce v obci Plzeň

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Festival Můj život s...

Sportpenzion PohodaPlzeň (7.2 km)

Vila VerunkaPlzeň (7.4 km)

Relaxklub TřemošnáPlzeň (8.2 km)