Detektiv Dudek

Detektiv Dudek

Adresa:

Plzeň, Rokycanská 7

Termín: 5.10.2020

5říjen sobota 15:00

Žánr: divadlopohádka pro děti Plzeň


Šimon Olivětín
DETEKTIV DUDEK
Zajíc, liška, muflon a jejich sousedé žijí pospolu v lese. Žije tam i detektiv dudek - další z řady charismatických českých tradičních zvířátek, která vždy tak plně zaplavovala srdce českých školáků. V tomto smyslu navazuje na své starší předchůdce představované zejména kocourem Mikešem a mravencem Ferdou.

Svět zvířátek je světem našich dětí, s hudbou, mátovou limonádou, klubovnou, kapelou, chytrým telefonem a natáčením veselého videa pro kamarády. Příběh, v němž i žába může být opicí a nakonec každý tím, čím si přeje. Příběh, který poodhalí některá tajemství. Co všechno ví starý sumec v lesním rybníčku? Chodí neštěstí jenom po horách a po lidech, nebo i po lesní zvěři? Co vypátrá dudek? Jakou hudbu má vysoká i nízká nejraději? A bude karneval? Přijďte se podívat do Divadla Alfa!

Tvůrčí spojení autora Šimona Olivětína a režiséra Tomáše Procházky si Divadlo Alfa vyzkoušelo v úspěšné inscenaci „Cesta do středu Země (sopouchem Milešovky)“ (premiéra 2016). Teď se vydáváme na další společné dobrodružství.

Inscenace je určena dětem MŠ a 1. stupně ZŠ

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Plzeň Akce v obci Plzeň

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Detektiv Dudek

Vienna House Easy PilsenPlzeĹ (1 484 metrů)

Hotel Astory PlzeĹPlzeĹ (1 507 metrů)

Courtyard by Marriott PilsenPlzeĹ (1 814 metrů)