Život v pivovarských sklepích

Život v pivovarských sklepích

Adresa:

Plzeň, U Prazdroje 7

Termín: 3.10.2020 5.10.2020
Vstupné:

250 Kč

3říj - 5říj celý den

Žánr: ostatní akce


V rámci 178. výročí uvaření první várky piva Pilsner Urquell vás zveme na  zpestřenou prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj – Život ve sklepích!

Poznejte příběh jedinečného piva, které inspirovalo celý svět, projděte se autentickými místy pivovaru a poznejte, z jakých surovin se slavný ležák vyrábí. Nahlédněte s námi do samotného srdce pivovaru, do historické i současné varny. Novinkou na trase je zrekonstruované kino, které vám poodhalí, jak se zrodil náš hrdý originál. U příležitosti narozenin zlatého ležáku vám přiblížíme život ve sklepích! 

V historických sklepích se můžete těšit na pivovarské bednáře s ukázkou jejich tradičního řemesla. Pak vás pozveme na šalandu,  kde vám přiblížíme za pomoci historických fotografií, jak vypadal dřívější život. Dozvíte se řadu zajímavostí, například, že dříve šalanda sloužila pivovarské chase na stravování, odpočinek, ale i zábavu. Závěrem si vychutnáte degustaci nefiltrovaného a nepasterizovaného piva Pilsner Urquell čepovaného přímo z dubového ležáckého sudu.

Na zdraví!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Plzeň Akce v obci Plzeň

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Život v pivovarských...

Vila VerunkaPlzeň (6.2 km)

Sportpenzion PohodaPlzeň (6.4 km)

Relaxklub TřemošnáPlzeň (7.3 km)