Doga DeBill Heads, Hard Colony

Doga DeBill Heads, Hard Colony

Adresa:

Plzeň, Šeříková 13

Termín: 22.10.2020
Vstupné:

290 Kč

22říjen čtvrtek 19:00

Žánr: koncertyrock

Umělci: Doga


Doga je česká hardrocková hudební skupina. Své první album kapela vydala na jaře 1993 u ostravského vydavatelství Marco Music Box a dostalo název Doga. Na albu se objevili hit „Nejsi nevinná“. Následovaly koncerty a v roce 1994 došlo ke změně na místě kytaristy. Petra Nastulczyka nahradil Jirka Tomíček, kterého po roce nahradil Lumír Krpec.

Druhé album vydalo nakladatelství BEST I.A. Petra Jandy. V roce 1998 předskakovali na společném koncertu v Ostravar Aréně kapelám Uriah Heep a Slade. V roce 1999 vyšlo třetí album No a co!! Čtvrtá deska Jsem trochu divnej vyšla  pod velkou nahrávací společností Warner Music v roce 2001. Při natáčení klipu k titulní skladbě musel být zablokován Nuselský most, a to během dopravní špičky. V druhém klipu k písni „Holka samosexuál“ hraje bývalá pornohvězda Paula Wild. Na propagační turné k desce vyrazili se skupinou Kabát. Na podzim potom kapela vyjela na turné se skupinou Krucipüsk. Na albu Když chlapi tančí se textařsky podílel i Jaromír Nohavica.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Plzeň Akce v obci Plzeň

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Doga DeBill Heads, Hard...

Hotel PrimaveraPlzeĹ (1 560 metrů)

Wellness penzion U GigantuPlzeĹ (1 583 metrů)

Penzion U GigantuPlzeĹ (1 615 metrů)