AKCE ZRUŠENA 

vyjádření ředitele Divadla Alfa a festivalu Skupova Plzeň Jakuba Hory k aktuální situaci:

„S lítostí si dovolujeme oznámit, že z důvodu Usnesení vlády České republiky ze dne 8.10.2020 o přijetí krizového opatření je 34.ročník Mezinárodního festivalu loutkového a alternativního divadla Skupova Plzeň 2020 (datum konání 14.-18.10.2020) ZRUŠEN.

Peníze za vstupenky zakoupené online budou během října automaticky vráceny na účet. Vstupenky zakoupené fyzicky je možné vrátit v místě zakoupení. Ze stejných důvodů se ruší všechna představení Divadla Alfa do 25.10.2020. Vstupenky na představení Divadla Alfa je možné vrátit ve stejném režimu. Vzhledem k přísným hygienickým opatřením, které Divadlo Alfa zavedlo ve svých prostorách již od 25.8.2020, je dlouhodobě riziko šíření infekčních chorob v Divadle Alfa minimální. Tato opatření však nebyla při rozhodnutí o uzavření divadel (včetně Divadla Alfa) ze strany Vlády ČR nijak zohledněna.“

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Plzeň Akce v obci Plzeň

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Skupova Plzeň

Apartsee s.r.o.PlzeĹ (245 metrů)

Hotel BayerPlzeĹ (282 metrů)

Penzion Hotel MorrisonPlzeĹ (288 metrů)