Milování v přírodě: průvodce intimním životem zvířat

Milování v přírodě: průvodce intimním životem zvířat

Adresa:

Plzeň, Kopeckého sady 2

Termín: 28.8.2020 3.1.2021
Vstupné:

60 Kč, snížené 30 Kč, rodinné 130 Kč

28srp - 3led celý den

Žánr: výstavyzvířata biologie příroda fotografie věda západní čechy podzimní výstavy zimní výstavy


Výstava podává ucelený přehled o způsobech rozmnožování zvířat, vysvětluje výhody a nevýhody jednotlivých rozmnožovacích strategií – tedy důvody, které vedly k jejich evoluci.

Jádrem výstavy jsou kvalitní fotografie a sbírkové předměty doplněné vysvětlujícím textem, který je založen na nejnovějších vědeckých poznatcích.

Vysoká je jak informační, tak i estetická hodnota výstavy. Ta je místy pojata zábavnou formou, s několika hravými prvky, které mají návštěvníka zaujmout, ale zároveň i poučit.

Návštěvníci si mohou např. sestavit profil svého ideálního partnera, nebo si na interaktivní obrazovce vyzkoušet výběr partnera podle jeho tváře. Také se mohou zaposlouchat do různých zvířecích písní lásky, zkusit odhadnout, kdo z dvojice zvířat je samec a kdo samice, nebo jen pozorovat dvoření u ryb či životní projevy brouků, hlemýžďů a strašilek v akváriích a teráriích.

Ve fotopointu se mohou vyfotit v podobě lva či lvice, nebo si zazávodit s modely spermií na lanech o to, která (kdo) oplodní vajíčko a zda se tedy narodí chlapeček nebo holčička.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Milování v přírodě:...

Vila VerunkaPlzeň (7.1 km)

Sportpenzion PohodaPlzeň (7.3 km)

Relaxklub TřemošnáPlzeň (7.8 km)