Plzeňský festival vína 2020 / jaro

Plzeňský festival vína 2020 / jaro

Adresa:

Plzeň, Kopeckého sady

Termín: 24.4.2020 (pátek) 25.4.2020
Vstupné:

zdarma (degustační sklenice 100 Kč)

24dub - 25dub celý den

Žánr: festivalsoutěžzdarma


Jarní termín Plzeňského festivalu vína 2020, největší vinařské akce v regionu, se uskuteční v pátek a v sobotu 24. a 25. 4. 2020 v ul. Bedřicha Smetany a Kopeckého sady v Plzni. V rozšířeném areálu se návštěvníkům představí hned 24 tuzemských producentů vína. Zastoupena budou jak malá, tak i střední a velká vinařství. Díky velice rozmanité soupisce vinařů budou k dispozici prakticky všechny druhy vín, které se v našich podmínkách produkují.

Kromě vinařských stánků se návštěvníci mohou těšit také na bohatou food zónu, řízené degustace, rozhovory s vinaři nebo zajímavý kulturní program. Po obě dvě odpoledne bude hrát Cimbálová muzika Kyčera. V pátek večer zazpívá talentovaný plzeňský muzikant Milan Samko a v sobotu večer vítězkyně pěvecké soutěže SuperStar a skvělá zpěvačka Sabina Křováková. Páteční i sobotní program zakončí plzeňský DJ Moon. Festivalem budou provázet moderátor Luděk Holý a vinař Kuba Průdek.

Vstupné na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení přímo na místě za cenu 100 Kč. Otevírací doba festivalu bude 12:00 – 22:00.

Bližší informace o akci jsou k dispozici na www.plzenskyfestivalvina.cz nebo na facebookové události.

Akce se koná pod záštitou primátora města Plzně Martina Baxy.

Hudební kluby - Plzeň Akce v obci Plzeň

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Plzeňský festival...

Hotel CentralPlzeň (298 metrů)

Hotel Lions PlzeňPlzeň (1 867 metrů)

Western Saloon MB RanchPlzeň (5 km)