Eva Urbanová & Barock - Plzeň

Eva Urbanová & Barock - Plzeň

Adresa:

Plzeň, Šeříková 13

Termín: 19.12.2021 v 20:00 hod. (neděle)

19prosinec neděle 20:00

Žánr: koncertyklasická hudba opera rock


Vážené zákaznice, vážení zákazníci, Pořadatel, agentura Knížecí pivovar Plasy s.r.o., nás informoval o přeložení akce Eva Urbanová & Barock plánované na 30.10.2020, následně 23.4.2020 v Plzni. Nový termín je stanoven na 19.12.2021 od 20:00 hodin. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, tedy není nutná výměna.

Operní diva světového formátu Eva Urbanová bude hlavní hvězdou exkluzivního pořadu Druhá tvář s vynikajícími hudebníky z formace BAROCK. Klasický smyčcový zvuk se sóly koncertního mistra brněnské filharmonie Pavla Wallingera se snoubí se skvělou rytmickou sekcí v čele s kytaristou a frontmanem Čechomoru s frontmanem AC/DC revivalu Adamem Malíkem.

Eva Urbanová může v tomto projektu předvést svůj široký pěvecký a výrazový rejstřík v muzice, kterou má tak ráda: rockové a popové hity kapel Queen, Nightwish, Vangelis, Scorpions, Nazareth, ale i pěveckých legend Andrei Bocelliho, Il Divo a mnoha dalších.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Plzeň Akce v obci Plzeň

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Eva Urbanová & Barock -...

Hotel PrimaveraPlzeĹ (1 560 metrů)

Wellness penzion U GigantuPlzeĹ (1 583 metrů)

Penzion U GigantuPlzeĹ (1 615 metrů)