Eva Urbanová & Barock - Plzeň

Eva Urbanová & Barock - Plzeň

Adresa:

Plzeň, Šeříková 13

Termín: 30.10.2020 v 20:00 hod. (pátek)

30říjen pátek 20:00

Žánr: koncertyklasická hudba opera rock


Vážené zákaznice, vážení zákazníci, Pořadatel, společnost 2P Production s.r.o., nás informoval o změně termínu koncertu, na který jste si v naší síti zakoupili vstupenky. Z původního termínu 11. 1. 2020 se koncert přesouvá na nové datum 30.10.2020 20:00 hodin.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, tedy není nutná výměna.

V případě, že se vám nový termín nehodí, vstupné se vrací v místě zakoupení vstupenek.

Operní diva světového formátu Eva Urbanová bude hlavní hvězdou exkluzivního pořadu Druhá tvář s vynikajícími hudebníky z formace BAROCK. Klasický smyčcový zvuk se sóly koncertního mistra brněnské filharmonie Pavla Wallingera se snoubí se skvělou rytmickou sekcí v čele s kytaristou a frontmanem Čechomoru s frontmanem AC/DC revivalu Adamem Malíkem.

Eva Urbanová může v tomto projektu předvést svůj široký pěvecký a výrazový rejstřík v muzice, kterou má tak ráda: rockové a popové hity kapel Queen, Nightwish, Vangelis, Scorpions, Nazareth, ale i pěveckých legend Andrei Bocelliho, Il Divo a mnoha dalších.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Plzeň Akce v obci Plzeň

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Eva Urbanová & Barock -...

Sportpenzion PohodaPlzeň (4.8 km)

Vila VerunkaPlzeň (8.5 km)

Relaxklub TřemošnáPlzeň (10 km)