Ivana Mer a Awali / dvojkoncert

Ivana Mer a Awali / dvojkoncert

Adresa:

Plzeň, Přeštická 4

Termín: 12.9.2019
Vstupné:

190/250,-

12září čtvrtek 19:00

Žánr: koncertyelektroambientvokálnífilm


Jedinečný dvojkoncert se speciálním společným setem písní připraveným přímo pro Zastávku! ...hudba vyvěrající z ticha… ambientní elektronika… měkké vokály… zvukové experimenty… snové imaginace... Ivana Mer je kosmopolitní typ člověka, jistý čas žila ve Francii, Španělsku, pak v Praze a nyní se vrátila do Bratislavy. A podobně překračuje i žánrové hranice v hudbě, kde si vytváří vlastní svět i vlastní jazyk.

V její tvorbě se prolínají prvky ambientní elektroniky, atmosférické krajiny, vokální harmonie a akustické nástroje. Skládá hudbu pro taneční, divadelní i filmové projekty. V roce 2016 vydala album Early Works a o dva roky později vytvořila jeho remixovanou verzi. www.ivanamer.com Awali je projekt pražské zpěvačky, producentky a skladatelky Tamary Sofie Shmidt, která od roku 2014 působí na české elektronické scéně. Její hudba je éterickou směsí měkkých vokálů, syntezátorů a zvukových experimentů. Aktivně se věnuje spolupráci s dalšími umělci, práci na remixech, soundtrackům k módním přehlídkám atp. V roce 2018 vydala Awali své čtvrté album [Embodied]. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Plzeň Akce v obci Plzeň

Podobné akce

12prosinec sobota 20:00

Kečup

, Šeříková 13 Koncert

26prosinec sobota 20:00

Krucipüsk

, Šeříková 13 Koncert

19prosinec sobota 20:00

Ubytování v okolí akce Ivana Mer a Awali /...

Sportpenzion PohodaPlzeň (7 km)

Vila VerunkaPlzeň (7.5 km)

Relaxklub TřemošnáPlzeň (8.4 km)