Plzeňský festival vína 2019 - podzim

Plzeňský festival vína 2019 - podzim

Adresa:

Plzeň, Kopeckého sady

Termín: 27.9.2019 28.9.2019
Vstupné:

100 Kč

27zář - 28zář celý den

Žánr: festivalytrhyvínogastro


V pořadí již 4. ročník Plzeňského festivalu vína se i letos uskuteční v jarním a podzimním termínu.

Podzimní edice úspěšného festivalu proběhne v pátek a v sobotu 27. a 28. 9. 2019 v Kopeckého sadech v Plzni. Na akci se jako tradičně představí celkem 20 vinařství výhradně z Moravy a z Čech. Mezi účastníky budou jak méně známí malí vinaři, tak i renomovaná středně velká vinařství, která sbírají ocenění na prestižních mezinárodních soutěžích. Pestrá soupiska zaručuje velice bohatou nabídku prvotřídních vín, z níž si vybere skutečně každý. Kromě vína bude návštěvníkům k dispozici také široký výběr kvalitního občerstvení.

Součástí akce bude zajímavý doprovodný program. Obě odpoledne se ponesou ve znamení tradiční moravské cimbálky, hrát bude tentokrát Cimbálová muzika Trnka. V pátek večer se uskuteční koncert oblíbené plzeňské skupiny Moodshake. V sobotu večer pak festival završí vycházející hvězda české hudební scény, kapela LIKE-IT. Festivalem bude opět provázet oblíbená dvojice Luděk Holý a Jirka Hudec.

Areál bude po oba dva dny otevřen od 12:00 do 22:00. Vstupenky budou k zakoupení pouze na místě za cenu 100 Kč/den. V ceně vstupenky bude zahrnuta degustační sklenice a katalog vinařství. 

Festival se koná pod záštitou pana Martina Baxy, primátora města Plzně.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Plzeň Akce v obci Plzeň

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Plzeňský festival...

Vila VerunkaPlzeň (6.7 km)

Sportpenzion PohodaPlzeň (7.1 km)

Relaxklub TřemošnáPlzeň (7.5 km)