50 %
Finále Plzeň 2019

Finále Plzeň 2019

Adresa:

Plzeň, Kopeckého sady 13

Termín: 11.4.2019 16.4.2019

11dub - 16dub celý den

Žánr: festival film plzeň finále plzeň český film přehlídka


Filmový festival Finále Plzeň každoročně láká do Plzně milovníky filmu i přední české hvězdy. Filmový festival Finále Plzeň zažívá svoji renesanci. S novým vedením přichází mladý a moderní pohled na tuto tradiční filmovou událost. Originální program koresponduje s uznávanými světovými festivaly a jako jediná podobná platforma v České republice sleduje Finále Plzeň kromě kinematografie i televizní a internetovou produkci. Je místem, kde můžete oslavit filmovou tvorbu spolu s jejími tvůrci v celé její šíři.

32. ročník filmového festivalu Finále Plzeň je i nadále soutěžní přehlídkou, která od 11. do 16. dubna 2019 představí to nejzajímavější z českých celovečerních hraných a animovaných filmů, dokumentů, televizních projektů a od loňského roku i studentských filmů do 40 minut. Ty nejlepší ocení mezinárodní odborné poroty Zlatým ledňáčkem.

Součástí programu Finále Plzeň 2019 budou i zajímavé premiéry a předpremiéry, filmy natočené s českou koprodukcí, ale i doprovodný program v podobě venkovního kina před Měšťanskou besedou či autorských čtení. Pohled do zahraničních evropských produkcí nabídne sekce ZOOM, nebude chybět ani prezentace kvalitních archivních snímků či oblíbená platforma pro filmové profesionály a studenty uměleckých škol INDUSTRY DAYS.

Hlavním festivalovým místem bude tradičně Měšťanská beseda s několika promítacími sály i filmovou kavárnou. Dále bude hostit program a doprovodné akce například DEPO2015 nebo Anděl Music Bar.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Kulturní centra - Plzeň Akce v obci Plzeň

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Finále Plzeň 2019

Hotel CentralPlzeň (328 metrů)

Hotel Lions PlzeňPlzeň (1 841 metrů)

Western Saloon MB RanchPlzeň (5 km)