THE PIER /ita + alphones

THE PIER /ita + alphones

Adresa:

Plzeň, Bezručova 5 a 7

Termín: 19.1.2019
Vstupné:

100,-

19leden sobota 20:00

Žánr: koncerty


Místní Borci uvádějí> Tak trochu na poslední chvíli se přiřítí Italskej uragán nesoucí domy, lodě a jméno The Pier. 19.1. v Anděl Music Baru, což zaručuje ten nej zvuk v Plzni! No a aby klukům nebylo smutno, zahraje před nimi skoro místní kapela alphones z Brna hrající drum & bass & bass!

THE PIER /ita alternative / indie / math rock

Tahle trojka z Italské Molfetty rozzáří úsměv nejednomu matikáři a neodradí ani zapřísáhlý zastánce zpěvu v kapelách. Je to hodně hravý a nejnovější deska z roku 2018 sází nápad jeden za druhým, což rozhoupe i ty co nepatří do prvních dvou zacílených kategorií. Nejlepší bude přesvědčit se ale naživo, protože kapel co si zahráli třeba na Sziget festivalu či v roce 2019 zahraní na Eurosonicu v Plzni moc nepořádáme.A zvykejte si na to, že toho moc podobných v nejbližší době nebude páč co si budeme povídat, akcí je kolem až aš. Pro fanoušky Tera Melos, Foals, Jean Jean, Tubelord, Battles.

ALPHONES drum / bass / bass / sem / tam / math

om, time columns, the kandinsky effect, kayo dot, swans, tangled thoughts of leaving, king crimson, jakob, dunaj, kochlea, sonzich, superego kid, nachttante, inheritance, červen, safety first, depakine chrono maj napsaný ve vlivech kluci z Brna hrající instrumentální rock v různorodých mutacích se zárodky ve výše zmíněných kapelách a kapelkách. Dvě basy k bicím v Plzni poprvé a možná budou i obrázky. Dobré, že? 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Plzeň Akce v obci Plzeň

Podobné akce

14prosinec sobota 20:00

Kečup

, Šeříková 13 Koncert

28prosinec sobota 20:00

Krucipüsk

, Šeříková 13 Koncert

29prosinec neděle 20:00

Coda

, Šeříková 13 Koncert

20prosinec pátek 20:00

Ubytování v okolí akce THE PIER /ita + alphones

Enjoy Inn Hotel Plzeň (122 metrů)

Hotel Continental Plzeň (161 metrů)