Bruslení - Zimní stadion Plzeň

Bruslení - Zimní stadion Plzeň

Adresa:

Plzeň, Studentská 2143

Termín: 27.10.2018 (sobota) 30.4.2019
Vstupné:

dospělí 30 Kč, děti 20 Kč

27říj - 30dub celý den

Žánr: sportrodina děti


Nenechte si ujít Bruslení na Zimním stadionu Plzeň.

Rozpis

https://www.zimnistadionplzen.cz/rozpisy/volne-brusleni/

V Areálu zimního stadionu Plzeň – Košutka jsou pro návštěvníky vybudovány 2 ledové plochy o stejném rozměru 28 x 58 m, které odpovídají parametrům ligového hokejového hřiště. Obě plochy jsou zastřešené, vybavené nejmodernější technologií výroby ledu. Nabídku ledových ploch s vysokým standardem kvality služeb budou moci využít všichni příznivci ledu - organizované skupiny, občané i návštěvníci města Plzně.

Zimní stadion nabízí vynikající podmínky pro tréninky hobby týmů, pořádání okresních a krajských hokejových soutěží, volné bruslení, budou zde pořádány diskotéky na ledě, hokejové turnaje a kempy, školičky bruslení pro děti a mládež. Očekáváme zájem o pořádání firemních akcí a plánujeme další doprovodné akce. Pro návštěvníky veřejného bruslení jsou zde k dispozici, ke každé ledové ploše, samostatné šatny. Počítáno je se servisem pro využití ledu jako jsou půjčovna či broušení bruslí. Tato moderní hokejová dvouhala je velkou příležitostí pro tréninkové kempy a přípravu hokejistů hokejových družstev (klubů). Pro sportovce-hráče, kteří k této hale naleznou k této hale bližší vztah jsou připraveny trvalé šatny. K pořádání soutěží mezinárodních týmů jsou k dispozici i dvě speciální hokejové šatny, které svou velikostí a zázemím odpovídají mezinárodním standardům.

Návštěvníci zimního stadionu naleznou v objektu prodejnu hokejového vybavení, bruslí, dresů, a také další služby, které jsou spojeny s provozem zimního stadionu. Vedle ledových ploch budou moci návštěvníci využít i nabídky "rychlého občerstvení na bruslích". 

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Bruslení - Zimní...

Best Western Hotel Panorama Plzeň (526 metrů)

Lázeňský hotel U PRAMENŮ Plzeň (2.7 km)