Alkehol a Walda Gang Tour - Sušice

Alkehol a Walda Gang Tour - Sušice

Adresa:

Sušice, T. G. Masaryka 120

Termín: 7.5.2021
Vstupné:

435 Kč

7květen pátek 19:30

Žánr: koncertyRock Pub rock Punk rock

Umělci: AlkeholWalda Gang


Koncert 17.10.2020, následně 7.5.2021 je přeložen na 15.2022 z důvodu vládních nařízení. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Pozor, Pozor!!! Kapely Walda Gang a Alkehol vyráží na společné podzimní superturné po naší vlasti. Pro předešlý velký úspěch a četné ohlasy fans, budou obě skupiny ještě tento rok ve společných koncertech pokračovat. Na podzimní část je připraveno 12 společných vystoupení.

Kapela Walda Gang vyráží s aktuálním CD „JE TU LÉTO“, ze kterého zazní pár zbrusu nových písní, podpořené světelnou a efektovou show.

Skupina Alkehol bude prezentovat také nové CD „Sudová přitažlivost“, ze kterého zazní několik skladeb, včetně těch klipových. Do programu budou zařazeny také písně mapující celý průřez tvorbou skupiny, včetně největších hitů. Koncert bude podpořen efektovou a světelnou show.

Všechna alba od obou vystupujících kapel budou také na místě v prodeji.

Vstupenky na tyto koncerty budou v předprodeji exkluzivně v síti Ticketstream.

Těšíme se na Vás!!!

Alkehol - česká rocková hudební skupina. Alkehol vznikl v roce 1991, kdy se Ota Hereš a Petr Buneš, tehdy kytaristé thrashmetalové skupiny Kryptor, rozhodli složit ne-trashmetalové písně s hospodskými texty.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Plzeňský kraj Akce v obci Sušice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Alkehol a Walda Gang...

Sport hotel Pekárna SušiceSušice (177 metrů)

Ubytování Šumavský domekRabí (6.5 km)

Statek SedlečkoBudětice (8.1 km)