Krucipüsk

Krucipüsk

Adresa:

Plzeň, Šeříková 13

Termín: 29.12.2018

29prosinec sobota 20:00

Žánr: koncertykoncertyrockčeské

Umělci: Krucipüsk


Liberecká crossover-alternative partička Krucipüsk se po nedávných personálních změnách opět vydává v plné síle po vlastech českých. 

Při tom najde cestu i do Plzně do KD Šeříková. Jejich tvorba baví ty, kteří si chtějí zařádit, i ty, kdo hledají něco víc než muziku pro první signální. Kapela přiveze stále ještě aktuální desku Sine Amore Nihil (Bez lásky není nic), ke které odjela koncem roku 2017 velmi úspěšné a hojně navštěvované tour napříč celou ČR. Rozhodně ale dojde i na spoustu starších hitů včetně legendární Druide!, Láska je kurva, Cirkus dneska nebude aj. 

V letošním roce je tomu 27 let od doby, kdy tato skupina pod vedením zakladatele a nestárnoucího energického frontmana Tomáše Hajíčka začala křižovat česká i evropských pódia, a plnit tak všechny smysly posluchačů svým „jazzaerobigovým štýlkem“. Za tu dobu se nesmazatelně vryla do životů, snů a duší desetitisíců věrných fanoušků. Duo otec & syn (Tomáš Hájíček ml. - bicí) doplňují kytarista Matěj Čejchan a basák Pepe Křeček. 

Krucipüsk je česká hudební skupina, jejíž historie sahá až do roku 1991. Hraje převážně metal, thrash metal a hardcore. Jejími členy jsou Tomáš Hajíček, Jaroslav Gabriel, Richard Scheufler a Vojtěch Douda.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Plzeň Akce v obci Plzeň

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Krucipüsk

TOP CityLine Primavera Hotel Plzeň (1 111 metrů)

Penzion U Gigantu Plzeň - Doudlevce (1 618 metrů)