Jamrock 2018

Jamrock 2018

Adresa:

Žamberk, Klostermannova 145

Termín: 7.6.2018 9.6.2018
Vstupné:

699 / 790 Kč

Žánr: rock pop festival


JamRock je festival plný zajímavé hudby a zábavy pro tisíce lidí, kteří se rádi potkávají se svými přáteli a zároveň si poslechnou svoje oblíbence i objeví nové kapely. To, ve spojení s krásnou přírodou Orlických hor a unikátní atmosféry, vytváří neopakovatelné zážitky pro všechny zúčastněné.

Letos zde poprvé vystoupí ikona československého pop-rocku Richard Müller (SK), po letech se vrátí Divokej Bill, Horkýže Slíže (SK), uvidíme současnou, cenami Anděl ověnčenou, skupinu Mirai nebo rockové Dymytry, Dogu, BSP či zábavné Waldagang nebo brněnské Poletíme? a desítky dalších. Z Británie přiletí elektro-popoví Monarchy (GB), maďarská irsko-hudební vypalovačka Paddy and the Rats (HU), na které nezůstane nikdo v klidu.

V jednání jsou ještě další zahraniční kapely. Pro letošek pořadatelé zařadili standardně i velmi oblíbené interprety a skupiny jako je Vypsaná Fixa, Michal Hrůza, Žlutý Pes, Krucipüsk, Traktor, Walda Gang, ale i klasiku české punkové a rockové muziky Garage s Tony Ducháčkem či Krausberry. Objeví se i celá řada představitelů hip-hopu a rapu jako jsou Pio Squad, ATMO Music, Idea and DJ Fatte, Rest & Dj Herby, MC Gey, atd..

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

5duben pátek 20:30

8červen sobota 13:00

21čer - 22čercelý den

Ubytování v okolí akce Jamrock 2018

Horský hotel Rokytenka Rokytnice v Orlických horách (9 km)

Penzion Rampušák Rokytnice v Orlických horách (9.4 km)