Pjoni (SK), False Trance / Ozvěny MENU LABoratory

Pjoni (SK), False Trance / Ozvěny MENU LABoratory

Adresa:

Pardubice, Svaté Anežky České 29

Termín: 11.11.2017
Vstupné:

50 Kč

11listopad sobota 20:00

Žánr: koncertyelektrofilm


Na přelomu dubna a května se v královehradecké Pilnáčkově továrně a pardubických Automatických mlýnech konala přehlídka audiovizuálního umění MENU LABoratory. V rámci Ozvěn této přehlídky, které připomenou program ročníku uplynulého a jsou předzvěstí věcí příštích, se mimo jiné představí slovenský progresivního producent Pjoni a nový projekt False Trance.

FALSE TRANCE je nový elektronický projekt Ondřeje Paruse, člena Lightning Glove či Sister/Body a hybatele pražského vydavatelství Red for Colourblind. Představuje jeho tribálnější a rytmičtější hudební tvář. Ondřejovou doménou je hlednání nových zvuků a jejich vrstvení za pomoci loopingu. Ať již jde cestou nervního těkání psychedelického postdubu (Sister/Body) či kolaborace s aktuální postklubovým soundem podvratného raveu (Lightning Glove), vždy si buďte jisti hustým hypnotickým závojem zvuku, ze kterého se může vynořit v zcela nečekaných sovislostech třeba i cover Rolling Stones.

PJONI je mladý slovenský producent elektroakustické hudby vystupující také pod aliasem ISAMA ZING. V neofuturistickém toku Pjoniho hudby se objevují nelehko rozpoznatelné sonické objekty. Akustické hlasy připomínají elektronický procesing a naopak elektronika imituje organičnost akustických textur. Jeho koncerty jsou eklektickou směsí dekonstruovaných beatů, violoncellových ploch a abstraktních zvukových krajin.

Pjoni je také mj. autorem hudby k filmu Špína a k novému dokumentu Mečiar. Producentsky se podílel na posledním albu kapely Zrní.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Pardubice Akce v obci Pardubice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pjoni (SK), False Trance...

Hotel Sport Pardubice (736 metrů)

Hotel ARNOŠT Garni Pardubice (901 metrů)