Christmas Party Pardubice 25.12.2016

Adresa:

Pardubice, Štolbova 2665

Termín: 25.12.2016
Vstupné:

120 - 350 Kč

25prosinec neděle 20:00

Žánr: popfestivalelektrotechnoparty


Christmas party v Pardubicích je na české elektronické hudební scéně již legendou a den po letošních vánocích představí i nový hudební koncept Radia Kiss Delta stage 25.12.2016 bude již tradičně pardubické výstaviště ABC hostit Christmas party, kterou vám nově od letošního roku přináší legendární festival elektronické hudby Svojšice.

Na dvou pódiích Christmas Party představí umění mnoha špičkových českých DJů a nebude chybět ani argentinská techno špička! Headlinerem Finlandia main stage je mistr techna Argentinec Adrian Hour. V průběhu posledních pár let se ze své domovské Jižní Ameriky vypracoval až na mezinárodní hvězdu světového formátu.

Každý víkend vystupuje na eventech po celém světě pro mnohatisícové davy fanoušků a je excelentním producentem, jehož tvorba je hrána respektovanými umělci. Letošní vánoce přijal naše pozvání a vystoupí na Finladnia techno main stage na Christmas Party! Můžete se těšit i na speciální vánoční techno, které ve svých setech namíchají DJka Lucca, Džejár, Kaisersoze, K.Sandra, Chief!Mama a Luke Nova.

Druhé hudební pódium Radio Kiss Delta pro letošní rok uvede nový hudební koncept, jehož představiteli jsou Chris Sadler, Matamar, Angry Beats, Smoke, Flash a Victor Tellagio. Po ukončení hudební produkce pro vás bude připravena Aferparty. Vstupenky za 300,- Kč jsou k dostání v síti Ticketportal. Cena vstupného na místě činí 350,- Kč. Cena vstupenky pro studenty a mládež od 16 -18 let je 120 Kč (nutno prokázat věk OP).

Tyto speciální vstupenky jsou k zakoupení pouze na místě. Uvedené ceny jsou konečné včetně všech poplatků a Dph. Kompletní informace naleznete na www.christmasparty.cz Finlandia presents Christmas Party 2016 25. prosince, Výstaviště ABC Pardubice Start 20.00 hodin, konec v 6.00 hodin, afterparty Online předprodej na Ticketportal zde: http://bit.ly/2e1V4FU Facebook info: http://bit.ly/2dTg9Z6

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Pardubice Akce v obci Pardubice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Christmas Party...

Hotel ARNOŠT Garni Pardubice (431 metrů)

Pension Birdie Pardubice (611 metrů)