Krucipüsk - KruciKreuz Tour 2016

Krucipüsk - KruciKreuz Tour 2016

Adresa:

Pardubice, Ke koupališti 62

Termín: 26.11.2016
Vstupné:

250 Kč

26listopad sobota 20:00

Žánr: koncertyRockPopPunk

Umělci: Krucipüsk


Krucipüsk - KruciKreuz Tour 2016 - Music Club Žlutý pes - 26.11.2016 v 20:00

Vážené dámy, pánové, děti, prostě všichni naši milí fanoušci …………… „SLYŠTE“! 

Chtěli jsme pro Vás připravit něco veselého v tom smutném podzimním čase 2016, proto jsme se rozhodli v obsazení Tomáš Hajíček-vocal, Vojtěch Douda-drums, Jarmut Gabriel-guitar a Jirka Zika-bass prokřižovat naši krásnou vlast pod hlavičkou „KruciKreuz“ Tour 2016, které čítá 12 měst Čech a Moravy. Tento negerskými grooves, prostopášnou melodikou a srdceryvými texty nabitý počin dorazí i do legendárního pardubického klubu Žlutý pes.

Jako host s námi tentokrát budeskupina JegR, která nám Vás předehřeje poctivým rock´n ´rolem v undergroundovém těstíčku. Krucipüsk , kromě svých zásadních hitů, naleje do Vašich těl průřez svou 26-ti letou tvorbou a to vše za podpory dvorních inženýrů a to dechberoucích světel Milana Hodise a briliantového zvuku Satandy Urbana. Kvalitního merchandise bude po celou dobu trvání tour dostatek, tak vyprázdněte štrozoky, ať jsou Vám ty Tintili Vantili alespoň na něco dobrý :)

Je možné, dá li Bůh, že tato láskyplná parta představí i nějakou tu novinku z připravovaného 11-tého CD+LP, které spatří světlo světa 1.11.2017 a ponese latinský název „SINE AMORE NIHIL“.
Jak je vidno a nakonec i slyšno, Krucikluci se neflákají , jenžto „práce šlechtí“, a oni tento „Klasikův“ slogan bezesporu ctí!

Krucipüsk je česká hudební skupina, jejíž historie sahá až do roku 1991. Hraje převážně metal, thrash metal a hardcore. Jejími členy jsou Tomáš Hajíček, Jaroslav Gabriel, Richard Scheufler a Vojtěch Douda.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Pardubice Akce v obci Pardubice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Krucipüsk - KruciKreuz...

Harmony Club Hotel Pardubice (864 metrů)

Hotel Sport Pardubice (1 129 metrů)