Arakain Dymytry Tour 2016

Arakain Dymytry Tour 2016

Termín: 2.12.2016
Vstupné:

399

2prosinec pátek 20:00

Žánr: koncertymetalzdarma

Umělci: DymytryArakain


Podzim letošního roku bude ve znamení Arakain a Dymytry. Navážou na veleúspěšné jarní turné sérií dalších 25 koncertů. Odstartují už 30. září v Holýšově a zakončí 17. prosince v Bezně. Navíc pro 2000 nejrychlejších fanoušků, kteří si zakoupí vstupenku na libovolný koncert podzimního tour, je připraven bonus v podobě CD Arakain Dymytry Live ZDARMA. To bylo pořízeno právě během jarní části turné.

Kombinace Arakain x Dymytry na metalové fanoušky zkrátka funguje, a tak se i během letošního podzimu mohou těšit na pokračování tohoto úspěšného spojení. Jarní turné se setkalo s obrovským zájmem ze strany fanoušků. Unikátní propojení kapel, společné songy, všech 10 muzikantů na jednom pódiu, společné sólo bubeníků – v tomto duchu se ponese i podzimní Arakain Dymytry tour.

Nosič, který obdrží prvních 2000 nejrychlejších, bude vložen do obalu digipack se společnou fotografií. Tu si budou moct fanoušci nechat podepsat na plánovaných autogramiádách.

Akce je limitovaná takže v případě zájmu se nevyplácí otálet. Doplňme, že fanoušci obdrží CD u vstupu na daný koncert.

Arakain a Dymytry zahájí společné tour 30. září a během téměř 3 měsíců zavítají například do Zlína, Hodonína, Pardubic, Ostravy, České Lípy, Jindřichova Hradce, Pelhřimova a dalších 18-ti míst po celé České republice.

Dymytry je česko-ruská metalová kapela z Prahy, která svůj styl nejčastěji označuje jako Psy-core. Skupina hraje od roku 2004. Její image je založená na predátorských maskách z dílny Národního divadla, na mohutných kytarových...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Arakain Dymytry Tour 2016

Hotel UNO Ústí nad Orlicí (348 metrů)

Penzion Lanšperk Ústí nad Orlicí (4.6 km)