Los v životní velikosti uvnitř poličské radnice

Co se honí hlavami a fantaziemi mladých umělců dokončujících Akademii výtvarných umění v Praze se dozvíte na právě probíhající výstavě moderního umění v Poličce. Pokud chcete vidět něco nového a neotřelého je výstava moderního umění právě pro vás. Uvidíte netradiční zpracování různých témat s využitím různých technik a materiálů.

Například - Zvíře jako produkt - autorka se zaobírá tím, jak zvířata trpí nejen v přírodě. Obtěžována klíšťaty a roztoči, ale i člověkem a jeho odpady. Výsledkem je například socha losa v životní velikosti, jehož hlavu tvoří právě naše odpadky vytvořeného z laminátu. I několik menších soch trpících zvířat z vosku, skla, dřeva…

Věděli jste, že sobové nemohou přejít naší republiku, aniž by nenarazili na nějakou silnici či dálnici? Ponurou náladu vám zpraví několik obrazů, kde se autorka vrací ke svým vzpomínkám na rodinu, na dětství, když vyrůstala se svým bratrem – dvojčetem. Ke ztvárnění odlišných vzpomínek využívá starého oblečení, které ve svých malbách zaznamenává z různých pohledů.

Milovníky moderních technologií jistě pobaví několik videí o dronech, kteří spolu bojují, nebo jako obtížný hmyz nalétávají a otravují všechny kolem sebe. Jaká by byla vaše reakce, kdyby dron narazil do vašeho ramene, zad nebo tváře? A jak by naopak zareagoval váš bratr, sestra, kamarád či soused?

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Los v životní velikosti uvnitř poličské radnice

Hotel Schindlerův háj   Svitavy

Antik Hotel Sofia Litomyšl   Litomyšl

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.