Festival zdraví, krásy, pohybu

Festival zdraví, krásy, pohybu

Adresa:

Pardubice

Termín: 14.10.2016 15.10.2016
Vstupné:

30,-

14říj - 15říj celý den

Žánr: ostatní akcemódazdravífashion


PARDUBICE, KONGRESOVÉ CENTRUM PALÁC PARDUBICE, 3. patro

I letos se v Pardubicích uskuteční Festival zdraví, krásy, pohybu, který nabídne zajímavý program především pro ty, kteří chtějí aktivně žít a zajímají se o zdravý životní styl. Návštěvníkům nabídne mnoho novinek a trendů, a to ve třech základních festivalových tématech. Připraven bude také podnětný doprovodný program.

Festival zdraví, krásy, pohybu nabízí návštěvníkům konzultace s odborníky, seznámení se s novými možnostmi sportovních aktivit i využití individuálních nutričních konzultací. K dispozici budou kosmetické poradkyně a zájemci mohou využít i měření krevního tlaku, tuku či zdraví z očí. K uvolnění budou připravené thajské masáže šíje a milovníky módy určitě potěší i módní přehlídky ateliérů a salónů z Pardubic. Nově letos nabídne festival také bezplatnou odbornou konzultaci k žilnímu systému dolních končetin.

V rámci doprovodného programu se pak mohou návštěvníci těšit třeba na ukázky různých cvičebních metod a systémů a přednášky i prezentace odborníků. Během workshopu si budou moci namíchat vlastní tělový olej nebo si zacvičit ČCHI – KUNG, tradiční čínské cvičení, jehož stáří se odhaduje na přibližně 3000 let.

Festival se uskuteční v Pardubicích o víkendu 14. a 15. října.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Pardubice Akce v obci Pardubice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Festival zdraví,...

Hotel ARNOŠT Garni Pardubice (417 metrů)

Pension Birdie Pardubice (587 metrů)