Posezení s harmonikou

Posezení s harmonikou

Termín: 17.7.2016
Vstupné:

40

17červenec neděle 14:00

Žánr: festivalpro děti


Zednický klavír, tahací harmonika nebo i dršťka… to jen jen malý výčet z mnoha názvů, které si za století lidé vymysleli pro akordeon. Pokud patříte mezi ty, kteří mají zvuk tohoto nástroje rádi tak neváhejte – poličské muzeum pro vás připravilo Posezení s harmonikou.

Tuto neděli 17. 7. 2016 se v atriu poličského muzea uskuteční tradiční již 12 vystoupení hudebních nadšenců z Poličky i okolí, aby nám lidovými písněmi zpříjemnili nedělní odpoledne. Akce se těší stále velké oblibě a každoročně si ji nenechá utéct na desítky spokojených návštěvníků. „V těchto letních dnech je příjemné sednout si někam ven, dát si něco dobrého na zub, napít se vyhlazeného nápoje, poslechnout si všem známe písně a pobrukovat si jejich melodii.

Naše posezení s harmonikou plánujeme i do budoucna a jsme ráda, že pan Hladík a jeho společníci jsou stále s usměvem na tváři připraveni ke spolupráci“ uvádí organizátorka akce Alena Jandlová. Akce se koná v rámci festivalu Poličské kulturní léto, které mimo jiné nabízí mnoho dalších zajímavých akcí jako jsou letní kina, tvořivé dílny pro děti anebo divadélka pro nejmenší. Více na www.cbmpolicka.cz

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Pardubický kraj Akce v obci Polička

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Posezení s harmonikou

Hotel Bystré Bystré (11.2 km)

Penzion U Zběhlíka Čistá (11.8 km)