Přejít na stránky Ticketpro.cz

Tarja (FIN)

Adresa:

Pardubice, Sukova třída 1735

Termín: 7.9.2014
Vstupné:

viz níže

7září čtvrtek 01:00

Žánr: koncerty


Potvrzeno - Tarja Turunen se na konci léta vrátí do Čech a představí album „Left in the Dark“! Lyrický soprán, kterým Tarja svým fanouškům rozdává potěšení, opět zazní v ČR. Tarja se k nám vrátí 7. září 2014 a koncert odezpívá v ČEZ Aréně Pardubice.

Potvrzeno - Tarja Turunen se na konci léta vrátí do Čech a představí album „Left in the Dark“!

Lyrický soprán, kterým Tarja svým fanouškům rozdává potěšení, opět zazní v České republice. Stane se tak přesně rok poté, co vyšlo doposud poslední album „Colours in the Dark“, její bezpochyby nejúspěšnější sólová deska. Po úvodní show vloni v Olomouci, kterou celá Colours In The Road Tour začala, se k nám Tarja vrátí 7. září 2014 a koncert odezpívá v ČEZ Aréně Pardubice.

Je tomu několik dnů, co Tarja oznámila, že brzy - ještě na jaře - vydá novou verzi alba „Colours in the Dark“, které se bude jmenovat „Left in the Dark“. Nalezneme na něm přepracované, nově nazpívané skladby, kterými Tarja jistě obohatí i pardubický koncert.

Pro návštěvníky pardubického koncertu pak společně s Tarjou chystáme příjemné překvapení! Před tím, než nové album „Left in the Dark“ půjde do prodejní sítě, bude jako prvním nabídnuto fanouškům, kteří přijdou do ČEZ Arény, a to za speciální cenu! Stačí si koupit vstupenku na koncert včetně CD (připlatíte za ně pouze 160,- Kč)!

Na vstupech do haly budou speciálně označené koridory - na vstupenky s CD a bez CD - ihned u vstupu tak obdržíte nové CD Tarji. Takže volba je na vás… Vstupenka na koncert nebo vstupenka na koncert včetně CD „Left in the Dark“.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Pardubice Akce v obci Pardubice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Tarja (FIN)

Ubytování U PalukůChrudim (10 km)

Residence ArxChrudim (10.4 km)

Restaurace Evergreen Nové AdalbertinumHradec Králové (19.3 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?