Model Show Litomyšl

Model Show Litomyšl

Adresa:

Litomyšl, Jiráskova 133, Litomyšl

Termín: 26.11.2022 27.11.2022
Vstupné:

120,-Kč děti 60,-Kč

26lis - 27lis celý den

Žánr: výstavymodel show Litomyšl


Jedinečná zábavná show s rádiově řízenými modely. Byl jsem zde Celkem navštívilo 0 lidí 0 z 5 (0x hodnoceno) 1 nejméně / 5 nejvíce Přidat do oblíbených Na akci se předvedou dálkově ovládané nákladní automobily, stavební stroje a technika. Součástí je modelová silnice, mosty, překladiště a řada dalších zajímavostí jako např. STK ,myčka, skladiště, kontejnerový terminál a další. Rovněž tak nechybí plocha se stavebními stroji a zemními pracemi. RC ŠKOLKA Vyzkoušejte si řízení trucku a projeďte se ze zapůjčeným truckem na modelové silnici. RC Dakar show Modely funkčních závodních kamiónu ze závodu Dakar.  Součástí akce je maxi autodráha s těmi nejrychlejšími modely.

Půjčíme vám autíčko a můžete si zajezdit. Program spojený s prezentací a možností zahrát si různé deskové hry přináší společnost Asmodée – Blackfire, která již více než 20 let přináší na náš trh vysoce kvalitní naučné produkty, založené především na zábavě a společenském aspektu. Tohoto cíle dosahuje unikátním výběrem kvalitních hraček, rodinných, strategických, dobrodružných a naučných her, které zaujmou každého, bez ohledu na věk i zájmy. Workshopy a turnaje v deskových hrách o věcné ceny. Zdroj: https://www.kudyznudy.cz/akce/rc-model-show-zamek-litomysl

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Litomyšl Akce v obci Litomyšl

Podobné akce

Akce na Jiný den?