Sportovní park Pardubice

Sportovní park Pardubice

Adresa:

Pardubice, park Na Špici

Termín: 7.8.2021 15.8.2021

7srp - 15srp celý den

Žánr: sportsportovní park soutěže běh závod rodina pro děti charita Pardubice


V termínu od 7. do 15. srpna se uskuteční pátý ročník oblíbené akce Sportovní park Pardubice. Krásné prostředí na soutoku dvou řek a sportování všeho druhu jsou předpokladem příjemně strávených srpnových dní pro děti i dospělé návštěvníky.

Hlavní myšlenka zůstává stejná - najít a ukotvit v dětech vztah ke sportu jako k neodmyslitelné součásti života každého z nás. Během devíti dnů se v parku vystřídají desítky sportovních klubů, součástí akce budou i oblíbené stálice projektu - běžecký překážkový závod Gladiátor Race, běh Barvám neutečeš i běh charitativní.

Opět tedy chceme dětem nabídnout možnost vyzkoušet si na stanovištích v parku Na Špici sporty všeho druhu. Díky hrací kartě budou mít malí i velcí možnost sbírat záznamy o jednotlivých disciplínách - za zdolání 12 disciplín obdrží diplom s jejich jménem a za zvládnutí 16 disciplín medaili. Věříme, že diplomů a medailí dáme i letos do výroby tisíce a znovu je všem sportovcům rozdáme!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Pardubice Akce v obci Pardubice

Podobné akce

2říjen sobota 10:00

Ubytování v okolí akce Sportovní park Pardubice

Ubytování U PalukůChrudim (10.4 km)

Residence ArxChrudim (10.7 km)

Restaurace Evergreen Nové AdalbertinumHradec Králové (18.7 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?